Aprillikuu e-vedelike TOP 10

2018. aasta aprillikuu e-sigareti e-vedelike maitsete TOP 10:

1. ARAMAX Marjasegu (22,39%)
2. ARAMAX Õun (11,94%)
3. ARAMAX Klassikaline tubakas (11,44%)
4. ARAMAX Maasikas (10,95%)
5. ARAMAX USA tubakas (9,45%)
6. ARAMAX Mentool (9,20%)
7. ARAMAX Virsik (8,71%)
8. ARAMAX Arbuus (4,98%)
9. LIQUA Jäine marjasegu (2,99%)
10. ARAMAX Energiajook (1,99%)

Aprillikuu kõige ostetumad e-vedelikud TOP 5:

1. Marjasegu 12 mg/ml
2. Klassikaline tubakas 12 mg/ml
3. Marjasegu 6 mg/ml
4. Mentool 12 mg/ml
5. Õun 12 mg/ml

Eestis rakendus 1. aprillil e-sigareti e-vedelikele aktsiis, maksumääruga 2.0€/10ml, millele lisandub veel käibemaks + erinevad lisakulud. Kõige huvitavam on selle loo puhul see, et aktsiis hakkas kehtima 1. aprillil. Kas tegu oli kokkusattumusega või tõesti tehti e-sigareti kasutajate üle aprillinalja? Igatahes nii halba “nalja” pole ammu näinud ega kuulnud.
Kas riik ei peaks mitte oma elanike tervisest hoolima? On tõestatud fakt, et e-sigaret on vähemalt 95% vähem kahjulik kui tavaline tubakas. Ning tõstes e-vedelike hindasid aktsiisiga, kohati kuni mitutuhat protsenti, sunnib riik inimesi taas tapva tõrvapulga peale tagasi. Kas me sellist Eestit tahtsimegi?

Naerukuu on igatahes selleks aastaks läbi ja nagu eelmise kuu TOP 10’s kirjutasime, siis väga paljud veipijad ostsid suurtes kogustes odavamat e-vedelikku ette ära, et 1. aprillil jõustunud aktsiis võimalikult pikalt üle elada. E-vedelike ette varumine andis ka aprillikuu müüginumbrites kõvasti tunda, sest müüginumbrid kukkusid võrreldes keskmisega rohkem kui 60%! Rohkem infot e-vedelike aktsiisist leiad siit – https://www.levia.ee/aprillist-voib-muua-vaid-aktsiisimargiga-e-sigarettide-vedelikke/

Meil on uus TOP 10 VÕITJA! Esimest korda Levia e-vedelike TOP 10 ajaloos on trooni endale haaranud ARAMAX e-vedelik maitsega marjasegu ning edestas järgnevat konkurenti muljetavaldava 10 protsendipunkti võrra. Teisele kohale jäi õunamaitseline e-vedelik ning kolmandale klassikalise tubaka maitsega e-vedelikud.
Aprillikuu kõige ostetumad vedelikud olid marjasegu kangus 12 mg/ml, klassikaline tubakas kangus 12 mg/ml ja marjasegu 6 mg/ml.

Aprillikuus oli kõige populaarsem kangus keskmine kangus ehk 12 mg/ml (47,01%), millele järgnes lahja kangus ehk 6 mg/ml (27,11%).

Levia e-sigaretipoes TAAS SAADAVAL ARAMAX MAX e-vedelike sari. OSTA KOHE – https://www.levia.ee/tootekategooria/aramax-e-vedelikud/

Levia e-sigaretipoes saadaval LIQUA MIX e-vedelikud. OSTA KOHE – https://www.levia.ee/tootekategooria/liqua-mix-e-vedelikud/

LIQUA ELEMENTS e-vedelikud osta siit – https://www.levia.ee/tootekategooria/liqua-elements-e-vedelikud/ 

UUED E-VEDELIKUD – EVER VAPE – OSTA KOHE – https://www.levia.ee/tootekategooria/ever-vape-e-vedelikud/

Eelmiste kuude e-vedelike TOP 10 leiad siit – https://www.levia.ee/category/e-vedelike-top-10

share post:

Lisa kommentaar