5 x Ever Vape e-vedelikku + 2 Aurustit/coili

Kahjuks on toode laost otsast, aga meil on veel tooteid!
Vaata siit – www.levia.ee/pood/

Levia e-pood taimne glütseriin 100% VG

34,99  45,00 

Availability:

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Aegumatud maitsed!

KÜLM PUNANE – Kombinatsioon punastest puuviljadest koos kübekese tsitruse ning jäise noodiga! Veibi koos Ever Vape ”Külma punasega” ning tood oma halli argipäeva juurde natuke värskust ning särtsu.

VÄRSKE PIRN – Piparmündi- ja pirnimaitseline nätsukomm! Kombinatsioon mahlasest pirnist ning magusast piparmündist. Veibi koos Ever Vape ”Värske Pirniga” ja sa rändad just kui ajas tagasi..natuke nostalgiat!

MELISSI SIDRUN – Maitsed mis on just kui Šveitsist. Alpidelt! Kombinatsioon sidrunist ja melissist. Veibi koos Ever Vape ”Melissi-Sidruniga” ja see viib su otse kui Alpidele .. Šveitsi.

JÄINE MUSTSÕSTAR – Jäine ja marjane! Kombinatsioon mustsõstardest koos jäise mentooliga. Veibi koos Ever Vape ”Jäise mustsõstraga” ja see viis sind kuhugi kus on… just kui arktiline.

EKSOOTILISED PUUVILJAD – Troopilised noodid! Kombinatsioon jäisetest marjadest ja eksootilistest maitsetest. Veibi koos Ever Vape ”Eksootiliste puuviljadega” ja igapäev on just kui soe suvepäev.

Ever Vape suhe on 60% VG, 40% PG.

Koostis

  • 40% propüleenglükool ja 60% taimne glütseriin
  • Toidu lõhna- ja maitseained
  • Nikotiin (v.a nikotiinivaba vedelik)

Propüleenglükoolil ja taimsel glütseriinil on omadus tekitada auru. Toidu lõhna- ja maitseained annavad vedelikule maitse ja lõhna.

Omadused:

  • Diatsetüüli, parabeenide ja ambroksoolide vabad
  • Maht: 10ml
  • Kangused: 6mg ja 12mg

Toodetud Prantsusmaal.

HOIDA LASTELE KÄTTESAAMATUS KOHAS!