Nicorex Baasvedelik 70% VG, 30% PG, 100ML – 0MG

Toode on laost otsas! Levia e-pood – www.levia.ee/pood/

Kategooria:

Kirjeldus

Nicorexi nikotiinita baasvedelik on vahend iseehitajast veipijale, kes soovib enda maitse ja äranägemise järgi e-vedelikke segada.

NB! Sobib vaid RDA, RTA, RBA ja sub-ohm aurustitesse. Ei sobi tavakasutajate e-sigarettides kasutamiseks!

HOIATUS! Antud toode on mõeldud ainult edasijõudnud iseehitajale. Ei sobi inimesele, kellel puduvad eelnevad kogemused. Kogenematul kasutamisel võimalikud ebameeldivad kogemused. Juhul, kui oled võtnud nõuks antud toote tellida, siis eeldame, et oled uurindu täpselt, kuidas antud toodet kasutada.

70VG/30PG on enimlevinud suhe, millele nikotiini ja maitsestajat lisades saad luua enda soovide järgi e-vedeliku, mida mõnuga veipida.

NB! Ei sisalda nikotiini!
Koostis: taimne glütseriin 70% (VG) ja propüleenglükool 30% (PG).

NB! Täitmisel pudelit pigistades suruge selle ots tugevalt täitepudeli sisse. Kuna vedelik on paks, siis muidu võib intensiivselt pigistatdes surve lüüa pudeli korgi ära.

E-vedeliku valmistamisel lisa pudelisse kõigepealt maitsestaja (kogus üldjuhul protsentuaalselt pakendil märgitud), seejärel lisa nikotiin, vaata tabelist kui palju pead seda lisama, et endale sobiv kangus saada (kui sa ei plaani nikotiiniga e-vedelikku valmistada siis jäta see samm vahele). Viimasena lisa baasvedelik, sellega ongi e-vedelik segatud. Nüüd tuleks e-vedelikku korralikult loksutada ning võimalusel natukeseks seisma jätta (seistes läheb maitse üldjuhul paremaks).