Nicorex Nikotiiniga Baasvedelik 20mg/ml (BOOSTER) – 10ml

Toode on laost otsas! Levia e-pood – www.levia.ee/pood/

6,90 

Availability:

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Nicorex Nikotiiniga Baasvedelikud 20mg/ml (BOOOSTER) on otsas!

Nicorexi 20 mg/ml nikotiiniga baasvedelik ehk booster on vahend iseehitajast veipijale, kes soovib enda maitse ja äranägemise järgi e-vedelikke segada.

NB! Sobib vaid RDA, RTA, RBA ja sub-ohm aurustitesse. Ei sobi tavakasutajate e-sigarettides kasutamiseks!

HOIATUS! Antud toode on mõeldud ainult edasijõudnud iseehitajale. Ei sobi inimesele, kellel puduvad eelnevad kogemused. Kogenematul kasutamisel võimalikud ebameeldivad kogemused. Juhul, kui oled võtnud nõuks antud toote tellida, siis eeldame, et oled uurinud täpselt, kuidas antud toodet kasutada.

70VG/30PG on enimlevinud suhe, millele maitsestajat lisades saad luua enda soovi järgi sobiliku e-vedeliku, mida mõnuga veipida. Kui 20mg/ml kohta jääb liialt kangeks, saad seda lahjendada Nicorexi nikotiinita 70/30 VG/PG baasvedelikuga.

NB! Nikotiini sisaldus: 20mg/ml!
Koostis: taimne glütseriin 70% ja propüleenglükool 30%. Ei sisalda vett!

E-vedeliku valmistamisel lisa pudelisse kõigepealt maitsestaja (kogus üldjuhul protsentuaalselt pakendil märgitud), seejärel lisa nikotiin, vaata tabelist kui palju pead seda lisama, et endale sobiv kangus saada (kui sa ei plaani nikotiiniga e-vedelikku valmistada siis jäta see samm vahele). Viimasena lisa baasvedelik, sellega ongi e-vedelik segatud. Nüüd tuleks e-vedelikku korralikult loksutada ning võimalusel natukeseks seisma jätta (seistes läheb maitse üldjuhul paremaks).