Drop käte desinfitseerija pihustiga 100ml

Hulgi allahindlus:

Osta korraga 3 tükki ja saad alla -5%!
6 tükki korraga -10%!
10 tükki korraga -15%!
15 korraga -20%!

  • Desinfitseerimisvahend on alkoholivaba ja efektiivne mikrobioloogiline antiseptiline desinfitseerija.
  • Ei ärrita ega kuivata nahka.
  • Selle kahekordsed biotsiidsed ja puhastavad omadused tagavad erakordselt madalates kontsentratsioonides kõrge efektiivsuse bakterite, vetikate, seente ja ümbritsevate viiruste vastu.
  • Antimikroobne aine, mis on valmistatud käte puhastamiseks haigla-, loomakasvatus-, toidu- ja joogi sektoris ning isikliku hügieeni valdkonnas.
  • Vahend on kasutamiseks valmis bakterite, seente ja viiruste vastu kasutamiseks nii kodus kui meditsiini valdkonnas.

4,99 

Availability:

Laost otsas

Kirjeldus

  1. Alkoholivaba käte desinfitseerija

Alkoholivaba biotsiididega desinfitseerimisvahend hävitab tõhusalt baktereid ja viiruseid ning ei kuivata nii palju nahka. Lisaks on alkoholivaba desinfitseerimisvahend lõhnatu või kerge meeldiva lõhnaga

Käte desinfitseerija kasutamine

Pihusta vahendit 1-2 korda kätele. Hõõru esmalt sõrmeotsi ning seejärel käsi ning peopesad kuni käed on kuivad.

Ohutusjuhend

Enne esmakordset kasutamist lugege alati läbi etiketil olev teave. Kasutage toodet ettevaatusega. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Vältida auru või pihustamise sissehingamist. Kui silmade ärritus püsib, pöörduge arsti poole. Silma sattumisel loputage silmi mitu minutit põhjalikult veega. Vältida sattumist keskkonda. Ohtlik veeorganismidele, pikaajaline toime. Pakend tuleb utiliseerida vastavalt kohalikele nõuetele. Arsti või mürgituskeskuse poole pöördumisel hoidke pakend või etikett ning võimalusel pakendi teabeleht käepärast.

Toode sisaldab

Vesi, glütseriin, kvaternaarsed ammooniumühendid, alküül(C12-16)dimetüülbensüülammooniumkloriid (CASi nr: 68424-85-1): 0,4 g / 100 g (0,4 mass %), tetranaatriumglutamaatdiatsetaat

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Drop käte desinfitseerija pihustiga 100ml”