TFA logo

The Flavor Apprentice maitsestajate lugu

Maitsed, mida The Flavor Apprentice toodab, on mõeldud mitmesuguste jookide (kokteilid, smuutid, proteiinijoogid, kohv, tee) ja küpsetiste (koogid, tordid, keeksid, magustoidud) maitsestamiseks. Tooted on valmistatud USA’s ja vastavad praegustele toidutööstuse standarditele.

The Perfumer’s Apprentice

Ettevõte loodi 2004. aastal, olles väike poekett Santa Cruz’i piirkonnas. See oli koht, kus inimesed said õppida parfümeeriat ja keemiat läbi töötubade ja klasside ning eksperimenteerida erinevate lõhnaainete koostisosadega. Sellest hubasest väikepoest on nüüdseks välja sirgunud usaldusväärne parfümeeria ja lõhnaainete suurtootja.

Praegu pakub TFA parfümeeriaklasse, kus õpilased saavad luua oma enda lõhnasid, kasutades TFA tooraineid. Neile, kes ei suuda California asukohani jõuda, pakutakse ka suurepärast valikut õppekomplektina, mis on fantastiline viis alustada või täiendada omaenda lõhnaainete segamise oskusi.

2009. aastal asutati The Flavor Apprentice’i, mille eesmärk on varustada kulinaarseid professionaale ja entusiaste preemium toidumaitsestajatega. Täna on The Flavor Apprentice’l üle 250 maitse, mis võimaldavad tarbijatel katsetada ja parandada oma retsepte ning muuta need nauditavamaks, magusamaks ja keerulisemaks.

The Flavor Apprentice’i firma loodi selleks, et luua selge vahe parfümeeriafirma ja toidumaitseid tootva firma vahel. 

The Flavor Apprentice missioon

Ettevõtte eesmärk on pakkuda kõikidele parfümeeria ja kulinaaria sõpradele ning professionaalidele kvaliteetseid tooteid. TFA’l on hea meel teid tervitada parfümeeria- ja toidumaitsestamisemaailma.

The Flavor Apprentice maitsestaja omadused

Maitsestajad ei sisalda rasvu, kaloreid ega magusaineid, mistõttu sobivad kasutamiseks ka diabeetikutele ja kaalulangetajatele. Maitsestajad ei sisalda säilitusaineid, stabilisaatoreid ega kaaliumsorbaati. Lisaks on The Flavor Apprentice maitsestajad gluteenivabad ega sisalda loomseid aineid, mistõttu sobivad kasutamiseks ka veganitele.

The Flavor Apprentice maitsestaja kasutusalad

The Flavor Apprentice maitsestajad on vees lahustuvad mitmeotstarbelised maitsestajad. Mõeldud mitmesuguste jookide (kokteilid, smuutid, proteiinijoogid, kohv, tee) ja küpsetiste (koogid, tordid, keeksid, magustoidud) maitsestamiseks.

The Flavor Apprentice maitsestajad Levia e-poes

Levia e-poes saadaval kokku 26 erinevat ja imemaitsvat The Flavor Apprentice maitsestajat.
Alustades Magusainega, mida kasutatakse küpsiste, magustoitude ja jookide või teiste maitsestajate magustamiseks, kuni Röstitud mandlite toidumaitsestajani.

Tutvu tootevalikuga siin – https://www.levia.ee/tootekategooria/toidu-maitsestajad/the-flavor-apprentice-maitsestajad-15ml/

The Flavor Apprentice maitsestajad

 

share post:

Lisa kommentaar