JOYETECH EGO AIO E-SIGARETI KASUTUSJUHEND

JOYETECH EGO AIO KASUTUSJUHEND:

VEDELIKUGA TÄITMINE: Joyetech eGo AIO e-sigaret kasutab esimesena maailmas vedeliku lapselukku. Aurusti täitmiseks vedelikuga vajuta e-sigareti ülemist rõngast ning ava aurusti kaas keerates seda vastupäeva. Seejärel kalla e-vedeliku otse mahutisse.

TÄHELEPANU:

  1. Ära täida mahutit üle lubatud MAX märgi, mis on märgitud korpusel!
  2. Peale täitmist, lase e-vedelikul vähemalt 5 minutit küttekeha vatti imbuda!

SISSE- JA VÄLJA LÜLITUS: Vajuta kiirelt 5 korda järjest, valgustus vilgub 5 korda, mis annab märku eGo AIO kasutus valmidusest. Samal viisil on võimalik eGo AIO välja lülitada 5 järjestikuse vajutusega.

TÕMBAMINE: Vajuta nuppu ja hinga sisse.

LAADIMINE: eGo AIO laadimiseks ühenda toode USB kaabliga ning ühenda kaabel arvuti või seina adapteriga, nupu tuli lõpetab põlemise kui aku on täis.

KÜTTEKEHA (COILI) VAHETAMINE: Vajuta e-sigareti ülemist rõngast ning ava aurusti kaas keerates seda vastupäeva. Küttekeha asub sisemise toru küljes, lihtsalt keera see lahti ja asenda uuega. (TÄHELEPANU: Äre pese küttekeha vee all, puhastamine on lubatud ainult puhta kuiva lapi või paberiga).

VALGUSTUSE VÄLJA LÜLITAMINE VÕI TOONI VAHETAMINE: Väljalülitatuna vajuta nuppu pikemalt alla, et valgustust välja lülitada või värvi vahetada. Iga järgneva tooni vahetamiseks vajuta nuppu vähemalt 0,5 sekundit (ära klõpsi kiirelt!) Saadaval värvid: punane, kollane, roheline, sinine, indigo, valge ja lilla.

AKU LAETUSE TASE: 40-100% – tuli põleb ühtlaselt, 20-39% tuli vilgub aeglaselt, 10-19% vilgub keskmise kiirusega, 0-9% vilgub kiirelt.

ÕHUVOOLU REGULEERIMINE: Õhuvoolu saad reguleerida keerates aurusti ülemist rõngast vastu- või päripäeva.

Joyetech eGo AIO e-sigareti komplekt – https://www.levia.ee/toode/joyetech-ego-aio-e-sigaret/

share post:

Lisa kommentaar