Joyetech eGo AIO e-sigareti stardikomplekt

Joyetech eGo AIO on kõik ühes e-sigaret, mis sobib ideaalselt algajale või kasutajale, kellele meeldib väike ja kerge e-sigaret. eGo AIO e-sigareti paak on varustatud lapselukuga ja mahutab 2ml vedelikku. Uus ja innovaatiline spiraalne huulikusüsteem tagab kasutajale mugava kasutamise. Lisaks näitab eGo AIO aku laetuse taset.

Stardikomplekti kuulub:
1 x Joyetech eGo AIO e-sigaret (1500mAh)
2 x BF SS316-0,6ohm coil
1 x Huulik
1 x USB kaabel
1 x Kasutusjuhend + garantiikaart

Tehnilised andmed:
Aku mahutavus: 1500mAh
Vedeliku mahutavus: 2.0ml
Diameeter: 19mm
Pikkus: 118.05mm
Coili takistus 0.6ohmi (15-28W)
Reguleeritav õhuvool
7 erinevat LED valguse värvi valikut

eGo AIO aku laetuse tasemed:
60-100% – LED tuli põleb pidevalt
30-59% – tuli vilgub aeglaselt
10-29% – tuli vilgub keskmise kiirusega
0-9% – tuli vilgub kiirelt

Kasutusjuhend:

Sisse- ja väljalülitamine:
Sisselülitamiseks vajuta nuppu kiirelt 5 korda. Nupp vilgub 5 korda, mis tähendab, et eGo AIO on valmis kasutamiseks. Samamoodi saab ka e-sigaretti väljalülitada.

Kasutamine: Hoia nuppu all ja hinga sisse.

Laadimine: eGo AIO laadimine on lihtne, ühenda USB kaabel arvuti või seinaadapteriga vooluvõrku. Laadides põleb eGo AIO’l pidevalt LED tuli, kui aku on täis, kustub tuli automaatselt ära.

E-vedelikuga täitmine:
Lapseluku lahti tegemiseks vajuta õhurõngas alla ja keera ülemine osa aurusti küljest lahti. Peale ülemise osa eemaldamist vala e-vedelik otse paaki sisse. E-vedeliku paagi mahutavus on 2ml. NB! Ära täida e-vedelikku üle MAX piiri ja peale täitmist lase e-vedelikul ~5 minutit imbuda!

Küttekeha ehk coili vahetamine:
Lapseluku lahti tegemiseks, vajuta õhurõngas alla ning keera ülemine osa aurusti küljest lahti. Coil asetseb ülemise osa küljes. Küttekeha vahetamiseks lihtsalt keera coil lahti ja vaheta teise coili vastu. NB! Ära pese veega aurustit ega coili. Lihtsalt tupsuta kuiva lapiga.

Valgustuse väljalülitamine või LED värvi vahetamine:
LED värvi saab vahetada kui e-sigaret on väljalülitatud. Värvi vahetamiseks hoia pikalt nuppu all kuni LED värv hakkab põlema. Tooni vahetamiseks vajuta nuppu.
Värvi valikud: punane, kollane, sinine, indigo, valge, lilla või valgustus välja.

Õhuvoolu reguleerimine:
eGo AIO õhurõngast keerates, saab reguleerida õhuvoolu. Õhuvool on suurim, kui õhurõnga märk on kohakutti teise märgiga, muudel juhtudel on õhuvool väiksem.

Joyetech eGo AIO stardikomplektis on kaasas lühendatud inglise keelne kasutusjuhend, pikema versiooni saab allalaadida siit – www.joyetech.com/download/?mid=179140

 

share post:

Lisa kommentaar