VEIPIMINE PÄÄSTIS MU ELU

Kas veipimine ehk e-sigareti kasutamine tõesti päästab elusid, aidates inimestel suitsetamisest loobuda?
Vape Capitoli poolt avaldatud episoodides “Vaping Saved My Life” räägivad inimesed, kuidas nad suitsetamisest e-sigareti abil lahti on saanud.

Episood #1 – Vaping Saved My Life – Laura McCollum
Laura McCollum on suitsetanud umbes 30 aastat, esimese tubakasigareti suitsetas ta 12 aastaselt ja juba 13 aastaselt suitsetas ta igapäevaselt. Ta on proovinud kõiki vahendeid, et suitsetamisest loobuda, kuid siiski tal see ei õnnestunud. Laura oli kardioloog kohalikus haiglas ja teadis väga hästi suitsetamisega kaasnevaid riske tervisele. Kuula tema lugu, kuidas ta e-sigareti kasutamisega suitsetamisest lahti sai.

Episood #2 – Vaping Saved My Life – Kari Hess
Kari alustas suitsetamist 18 aastaselt. Ta suitsetas 21 aastat ja siis otsustas, et on aeg loobuda. Ta proovis nikotiiniplaastreid, nikotiininätse ja isegi arsti poolt välja kirjutatud ravimeid, kuid ükski neist ei olnud tema puhul piisavalt tõhus, et suitsetamisest loobuda. Lõpuks ta isegi leppis sellega, et jääbki elu lõpuni suitsetama. Aga siis avastas ta e-sigareti. Kuula tema lugu, kuidas ta e-sigareti kasutamisega suitsetamisest lahti sai.

Episood #3 – Vaping Saved My Life – Eric Trotter
Eric suitsetas poolteist pakki päevas ja nii 24 aastat järjest. Kokku on ta kulutanud suitsetamisele umbes 60 000 dollarit (~53 500€). Neli ja pool aastat tagasi otsustas ta, et tahab suitsetamisest loobuda kasutades e-sigaretti. Sellest ajast saadik pole ta tavasigarette kordagi suitsetanud. Kuula tema lugu, kuidas ta e-sigareti kasutamisega suitsetamisest lahti sai.

share post: