capella flavours headquarter

Capella maitsestajate lugu

Capella maitsestajad – Toodetud Ameerika Ühendriikides ja parimatest USA koostisosadest.

Capella Flavors Inc. lugu

2005. aastal tutvustas firma Capella Coffee oma esimesi kohvi- ja teemaitselisi maitsestajaid. Paari aasta pärast otsustas Capella Coffee oma maitsete valikut laieneda ja 2008. aastal lanseerisid nad Capella Flavor Drops’i. Firma hakkas arendama maitsestajaid, mida saab kasutada lisaks kohvi ja tee maitsestamiseks ka toidu valmistamisel ja jookide maitsestamiseks.
Alustades kõigest 6 maitsega, oli Capella missioon pakkuda parimaid maitsestajaid, ilma igasuguste rasvade, kalorite ja magusaineteta.

Läbi aastate on palju muutunud, näiteks alates esimesest liinist, mis koosnes vaid 6 maitsestajast on nüüd välja kasvanud, just tänu populaarsele nõudlusele, üle 150 erineva imemaitsva maitsestaja.

Üks asi, mis aga pole kunagi muutunud, on Capella pühendumine kõrgeimale kvaliteedi- ja puhtustasemele.

Tänaseni täidab Capella jätkuvalt oma missiooni ja rahuldab oma kliente, lisades pidevalt sortimenti uusi kõrgkvaliteetseid maitsestajaid.

Capella missioon

Capella missioon on pakkuda kõige laiemat valikut maitseaineid, mis on toodetud parimate koostisosadega kõrgeimal kvaliteedi- ja puhtusetasemel.

Ohutus ja puhtus

Ettevõte Capella Flavors Inc. omab California osariigis tervishoiu tegevusluba ja on FDA poolt registreeritud ettevõte -Capella paneb esikohale sinu tervise ja ohutuse.

Capella Flavor Drops: Quality Guaranteed. Zero Fats, Calories or Sweeteners
Capella maitsestajad Levia e-poes

Levia e-poes saadaval kokku 26 erinevat ja imemaitsvat Capella maitsestajat. Alustades Apple Piega, mis on mõnusalt magus ja suhkrune maitsestaja, kuni Mentholini, mis on mõnusalt jäine mentooli maitsestaja.

Tutvu tootevalikuga siin – https://www.levia.ee/tootekategooria/toidu-maitsestajad/capella-maitsestajad/

Capella flavors

Standartne toimimiskord

Standard Operating Procedure ehk SOP’d kirjeldavad regulaarselt korduvaid tööprotsesse, mida organisatsiooni sees läbi viia või järgida. SOP’d dokumenteerivad tegevuste teostamise viisi, et hõlbustada järjepidevat vastavust tehnilistele ja kvaliteedisüsteemi nõuetele ning toetada andmete kvaliteeti. Neis võib kirjeldada näiteks fundamentaalseid programmilisi tegevusi ja tehnilisi tegevusi, näiteks analüütilisi protsesse ning seadmete säilitamise, kalibreerimise ja kasutamise protsesse. SOP’d on mõeldud olema spetsialiseerunud organisatsioonile või rajatisele, kelle tegevust kirjeldatakse ja aitavad sellel organisatsioonil säilitada oma kvaliteedikontrolli ja kvaliteedi tagamise protsesse ning tagada valitsuse määruste järgimine. SOP’ide arendamine ja kasutamine on eduka kvaliteedisüsteemi lahutamatu osa, sest see annab üksikisikutele informatsiooni töö nõuetekohaseks tegemiseks ning soodustab järjepidevust toote või lõpp – tulemuse kvaliteedis ja terviklikkuses.

share post:

Lisa kommentaar